List of products by brand NOVATEK-ELECTRO

Firma Novatek-Electro już od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mikroprocesorowych innowacyjnych urządzeń kontroli, zabezpieczania i sterowania. Nasze wyroby pracują w ponad 20 krajach na 4 kontynentach i charakteryzują się niezawodnością w różnych warunkach klimatycznych: od niskich temperatur panujących za kręgiem polarnym aż do upalnego klimatu Afryki i Indii.

Zatrudniamy 20 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, dzięki którym firma produkuje najbardziej nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne urządzenia. Głównymi sferami działalności firmy Novatek-Electro jest projektowanie i produkcja:

– mikroprocesorowych urządzeń zabezpieczania i kontroli, czyli całej rodziny przekaźników napięciowych, regulatorów temperatury, modułów zabezpieczenia i kontroli silników asynchronicznych, zegarów i wielu innych.

– urządzeń energoelektronicznych: zasilaczy, beztransformatorowych stabilizatorów napięcia sieciowego.

Wszystkie produkty Novatek-Electro są tworzone w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami. Dzięki doświadczeniu naszych konstruktorów jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenia w krótkim terminie, zachowując najwyższą jakość.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for