PODŚWIETLENIA

Zespoły podświetleń - łącznik o niepowtarzalnym charakterze

Łączniki odznaczają się modułowością. Można składać je zatem z pojedynczych elementów, kompletując zestaw o konkretnym wzornictwie. Co więcej, istnieje możliwość nadania im unikalnego charakteru poprzez dopasowanie zespołu podświetlenia w wybranym kolorze. Montuje się go w miejscu ramki ozdobnej.

Zespół podświetlenia składa się z przezroczystego pierścienia i modułu mocowanego do mechanizmu łącznika. Stworzenie tego rodzaju akcesorium powoduje, że aranżacja wnętrza znacząco zyskuje w oczach wszystkich, który odwiedzają dane pomieszczenie. Podświetlane łączniki charakteryzują się nie tylko nienaganną użytecznością, gdyż są dobrze widoczne w ciemnościach, ale także atrakcyjną prezencją gwarantującą walory wizualne.

Zespół podświetlenia LED i LTS do różnego rodzaju łączników

Zespoły podświetleń są dostępne w dwóch technologiach: LED i LTS. Pierwsze rozwiązanie zapewnia satysfakcjonujące natężenie światła, zachowując stosunkowo niski pobór energii. W tym przypadku do dostępnych kolorów zaliczają się biel, błękit, czerwień, zieleń i złoto. Moduł podświetlenia LTS oferuje natomiast tylko dwie barwy - pomarańczową i niebieską. Są one nieco bardziej stonowane, więc warto zdecydować się na nie w sytuacji, gdy mają połyskiwać na ścianie w nienarzucający się sposób.

Przekształcenie tradycyjnego łącznika w model podświetlany to rozwiązanie, którego popularność nieustannie wzrasta. W przypadku produktów z linii Aria Ospel jest o tyle atrakcyjne, że moduły cechują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, a po zakupie wystarczy uzupełnić nimi mechanizm łącznika. Asortyment uwzględnia funkcjonalne zespoły podświetleń do akcesoriów pojedynczych, podwójnych, a także potrójnych. Bogaty wybór produktów nie ułatwia wyboru, ale bezwzględnie gwarantuje znalezienie modelu skrojonego pod indywidualne oczekiwania oraz potrzeby.

Aktywne filtry