PUSZKI

Puszki podtynkowe

To niezbędny element wykorzystywany w czasie budowania instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu, w dowolnej przestrzenie przemysłowej, czy komercyjnej. Jest to nieskomplikowany element, jednak wraz z rozwojem rynku elektrotechnicznego puszki instalacyjne również zmieniają swoje parametry. Puszki instalacyjne podtynkowe podzielić można na puszki do ścian murowanych oraz puszki natynkowe do ścian z kartongipsu.

Co do zasady użytecznością nie różnią się od natynkowych. Ich różnica w głównej mierze dotyczy konstrukcji, która ułatwia i dopuszcza montaż przy wykorzystaniu rozmaitych materiałów budowlanych i mocujących jak na przykład specjalne gwoździe. W dodatku podtynkowe puszki instalacyjne posiadają dedykowane elementy wykańczające umożliwiające regulację ich głębokości, ułatwiające położenie tynku, czy pokrywę ułatwiającą znalezienie puszki po jego położeniu. Puszka podtynkowa występuje w różnych kształtach, kolorach i wielkościach – w zależności od przeznaczenia. Przed zakupem warto przemyśleć parametry potrzebnych puszek podtynkowych. W naszej ofercie posiadamy puszki podtynkowe pojedyncze, podwójne, poczwórne, zwykłe i pogłębiane, z pokrywą i bez pokrywy.

Puszka podtynkowa może być pojedyncza, podwójna, potrójna, poczwórna, zwykła i pogłębiana, z pokrywą lub bez. Puszki podtynkowe występują w kilku kolorach – są więc puszki pomarańczowe, puszki czarne, puszki białe, czy puszki podtynkowe żółte.