Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 143,00 zł

Prąd znamionowy

Prąd znamionowy

SERIA

SERIA

Montaż

Montaż

Kolor

Kolor

Klasa szczelności

Klasa szczelności

Typ gniazda

Typ gniazda

GWARANCJA

GWARANCJA

Materiał

Materiał

Przesłony torów prądowych

Przesłony torów prądowych

ELEKTRYCZNE

Gniazdka elektryczne są niezbędną częścią wyposażenia każdego budynku. To specjalnie zaprojektowane akcesoria instalacyjne, które umożliwiają podłączenie odbiorników do zasilania. Obecnie gniazdka elektryczne to nie tylko użyteczna część każdego pomieszczenia, ale także delikatna dekoracja, za pomocą której urozmaicisz aranżację. 

Obecnie gniazdka elektryczne oraz włączniki światła pełnią funkcję nie tylko użytkową. Ich wygląd stanowi także uzupełnienie wystroju, stąd coraz częściej spotykane są kolorowe łączniki oraz ramki, a gniazdka podtynkowe zyskują na popularności. Żadne w pełni funkcjonalne gospodarstwo domowe nie obędzie się bez dostępu do instalacji elektrycznej. Właśnie dlatego w asortymencie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór gniazd, włączników i akcesoriów.

Każde gniazdo elektryczne, które znajdziesz w tej ofercie, wyróżnia się świetną jakością wykonania. Spełnia wszystkie najważniejsze wymagania i norm, które dopuszczają je do obrotu i użytkowania. Gniazdka elektryczne montowane są przez fachowców, a odbiór instalacji elektrycznej wymaga sprawdzenia jej przez osobę z uprawnieniami. 

Kontakty elektryczne projektowane obecnie zapewniają dostęp do prądu z wielu różnych pozycji mieszkania lub biura. Nie musisz martwić, że jest tylko jedno gniazdo i zachodzi konieczność zastosowania rozgałęziaczy. Dzisiaj stosuje rozbudowane systemy, dzięki którym korzystanie z zasilania jest o wiele prostsze, bezpieczniejsze i przede wszystkim wygodniejsze.

Aktywne filtry