Mechanizm gniazda RTV-SAT końcowego OSPEL ARIA
  • -5%
  • na zamówienie
  • Mechanizm gniazda RTV-SAT końcowego OSPEL ARIA

Mechanizm gniazda RTV-SAT końcowego OSPEL ARIA

116,81 zł
122,96 zł
Brutto

Mechanizm gniazda RTV-SAT końcowego OSPEL ARIA

(MGPA-S)

Ilość
na zamówienie

Mechanizm gniazda RTV-SAT końcowego OSPEL ARIA

(MGPA-S)

Opis

Gniazdo antenowe satelitarne końcowe przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel.

Gniazdo antenowe satelitarne końcowe przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel, oraz do indywidualnych instalacji jednogniazdowych, w których sygnały telewizji satelitarnej, naziemnej oraz radiofoniczne przesyłane są do poszczególnych odbiorników jednym kablem. Gniazdo rozdziela te sygnały, kierując je do odpowiednich wyjść: SAT - dla tunera satelitarnego, TV - dla odbiornika telewizyjnego, R - dla odbiornika radiowego. Specjalna konstrukcja gniazda umożliwia przepływ prądu zmiennego i stałego pomiędzy wyjściem SAT, a wejściem gniazda w celu zasilania konwertera anteny satelitarnej.

W celu uzyskania kompletnego gniazda, należy zakupić:

  • Mechanizm
  • Pokrywę
  • Ramkę ozdobną
  • Ramkę

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: MGPA-S
EAN: 5907577498108
Seria: Aria
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Ramka w zestawie: Nie
Szerokość: 70 mm
Wysokość: 69 mm
Głębokość wbudowania: 38 mm

05837

Opis

SERIA
Aria
Montaż
Podtynkowy
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
2-lata

Specyficzne kody

EAN13
5907577498108