Mechanizm gniazda RTV końcowego OSPEL ARIA
  • na zamówienie
  • Mechanizm gniazda RTV końcowego OSPEL ARIA

Mechanizm gniazda RTV końcowego OSPEL ARIA

74,38 zł
Brutto

Mechanizm gniazda RTV końcowego OSPEL ARIA

(MGPA-K)

Ilość
na zamówienie

Mechanizm gniazda RTV końcowego OSPEL ARIA

(MGPA-K)

Opis

Gniazdo antenowe końcowe przeznaczone jest do instalacji równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel.

Gniazdo antenowe końcowe przeznaczone jest do instalacji równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel, oraz do indywidualnych instalacji jednogniazdowych gdzie wzmacniacz umieszczony jest przy antenie natomiast zasilacz do niego przy odbiorniku telewizyjnym, przed gniazdem antenowym. Specjalna konstrukcja gniazda umożliwia zasilanie wzmacniacza antenowego znajdującego się przy antenie poprzez kabel antenowy.

W celu uzyskania kompletnego gniazda, należy zakupić:

  • Mechanizm
  • Pokrywę
  • Ramkę ozdobną
  • Ramkę

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: MGPA-K
EAN: 5907577498092
Seria: Aria
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Ramka w zestawie: Nie
Szerokość: 70 mm
Wysokość: 69 mm
Głębokość wbudowania: 35 mm

05836

Opis

SERIA
Aria
Montaż
Podtynkowy
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
2-lata

Specyficzne kody

ean13
5907577498092