Zaślepka do ramki Ecru OSPEL ARIA
  • -5%
  • Zaślepka do ramki Ecru OSPEL ARIA

Zaślepka do ramki Ecru OSPEL ARIA

9,02 zł
9,50 zł
Brutto

Zaślepka do ramki Ecru OSPEL ARIA

(Z-1U/m/27)

Ilość
Dostępny

Zaślepka do ramki Ecru OSPEL ARIA

(Z-1U/m/27)

 

Opis

Zaślepka umożliwia zasłonięcie niewykorzystanego miejsca w ramce wielokrotnej. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: Z-1U/m/27
EAN: 5907577492434
Seria: Aria
Kolor: Ecru
Gwarancja: 7 lat
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Ramka w zestawie: Nie

05734
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Aria
Montaż
Podtynkowy
Kolor
Ecru
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat

Specyficzne kody

EAN13
5907577492434