Ramka pojedyncza do zestawów IP-44 Srebrny OSPEL ARIA
  • -5%
  • na zamówienie
  • Ramka pojedyncza do zestawów IP-44 Srebrny OSPEL ARIA

Ramka pojedyncza do zestawów IP-44 Srebrny OSPEL ARIA

11,71 zł
12,32 zł
Brutto

Ramka pojedyncza do zestawów IP-44 Srebrny OSPEL ARIA

(RH-1U/18)

Ilość
na zamówienie

Ramka pojedyncza do zestawów IP-44 Srebrny OSPEL ARIA

(RH-1U/18)

 

Opis

Ramki IP44 są przeznaczone do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, w których wymagana jest informacja o stopniu ochrony. Ramka do zestawów IP44 nie posiada w zestawie uszczelki.

Do montażu w domach prywatnych łączników w miejscach gdzie są one narażone na wilgoć, np. łazienka, rekomendujemy kupno zwykłej ramki (bez napisu "IP44") oraz zestawu uszczelniającego. Gniazda bryzgoszczelne z klapką nie wymagają dodatkowego zestawu uszczelniającego.

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: RH-1U/18
EAN: 5907577483777
Seria: Aria
Kolor: Srebrny
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Tworzywo sztuczne
Krotność: 1x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 82 mm
Wysokość: 82 mm

RH-1U/18

Opis

SERIA
Aria
Kolor
Srebrny
Klasa szczelności
IP44
GWARANCJA
7 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne

Specyficzne kody

EAN13
5907577483777