Gniazdo głośnikowe pojedyncze Biały OSPEL ARIA
  • -5%
  • Gniazdo głośnikowe pojedyncze Biały OSPEL ARIA

Gniazdo głośnikowe pojedyncze Biały OSPEL ARIA

33,50 zł
35,26 zł
Brutto

Gniazdo głośnikowe pojedyncze Biały OSPEL ARIA

(GG-1U/m/00)

Ilość
Dostępny

Gniazdo głośnikowe pojedyncze Biały OSPEL ARIA 

 (GG-1U/m/00)

 

Opis

Gniazdo głośnikowe znajduje zastosowanie w miejscach gdzie potrzebne jest podłączenie kolumny do oddalonego źródła sygnału, np. głośniki satelitarne kina domowego. Dzięki gniazdom głośnikowym nawet najbardziej oddalone głośniki można podłączyć do układanej w ścianie instalacji głośnikowej. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: GG-1U/m/00
EAN: 5907577482664
Seria: Aria
Kolor: Biały
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Przyłączalność przewodów: 0,75 mm²
Ramka w zestawie: Nie05626
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Aria
Montaż
Podtynkowy
Kolor
Biały
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
2-lata
Materiał
Tworzywo sztuczne
Przyłączalność przewodów
0,75 mm²

Specyficzne kody

EAN13
5907577482664