Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 5,00 zł

Prąd znamionowy

Prąd znamionowy

Typ

Typ

Rozmiar

Rozmiar

WKŁADKI BEZPIECZNIKOWE

Bezpieczniki topikowe

Wkładka bezpiecznikowa, potocznie zwana bezpiecznikiem służy do zabezpieczania instalacji elektroenergetycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń oraz do ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym. Oferowane przez nas wkładki bezpiecznikowe (wkładki topikowe) różnią się parametrami, ze względu na swoje przeznaczenie, gwarantując niezawodne zabezpieczenie elementów energoelektronicznych.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego, wśród wkładek bezpiecznikowych, wyróżniają się: WTS, WTZ, D0-1 oraz D0-2. Wkładka WTS to wkładka topikowa o działaniu szybkim. WZ – to wkładka topikowa o działaniu zwłocznym. D01 (2-16 A) i D02 (20-63 A) to wkładki małogabarytowe, do montażu na szynie TH-35. 

Te małogabarytowe bezpieczniki topikowe przeznaczone są głównie do zastosowań w gospodarstwach domowych. Wkładki posiadają kolorowy wskaźnik zadziałania widoczny kiedy wkładki są zamontowane w główce bezpiecznikowej i gnieździe bezpiecznikowym. Dzięki nim możliwe jest m.in. zabezpieczenie przewodów, zabezpieczenie transformatorów, zabezpieczenie silników.

Aktywne filtry