ŻYRANDOLE

Nowoczesne żyrandole

Żyrandol, choć wymiennie określany także lampą wiszącą, jest od niej czymś zdecydowanie bardziej okazałym oraz dekoracyjnym. Żyrandole najczęściej kojarzą nam się z salonami i innymi reprezentacyjnymi wnętrzami w domu – i słusznie. Dziś wybór tego typu oświetlenia jest bardzo bogaty, a oferta SIGMY jest tego dobrym przykładem. Śledząc światowe trendy wzornicze nie zapominamy o własnym stylu, a wynikiem tego jest elegancki i niebanalny polski design, który oferujemy naszym klientom.

Żyrandole metalowe

Żyrandole metalowe jak i inne metalowe oświetlenie – lampy wiszące, podłogowe czy stołowe – to obecnie jeden z najmodniejszych rodzajów oświetlenia. W zależności jaką formę ma dany żyrandol, metalowe oświetlenie pasuje i do eleganckich wnętrz i do surowych przestrzeni loftowych. Żyrandole loftowe stanową sporą część naszej oferty – do industrialnych wnętrz pasują chociażby lampy z kolekcji DAKOTA. Jeśli z kolei szukamy czegoś bardziej klasycznego, lecz nie mniej ciekawego wizualnie i niebanalnego, proponujemy eleganckie modele kolekcji KING – z eleganckimi, złotymi elementami wykończenia.

Jeśli chcecie podążać za modą, warto postawić na żyrandol metalowy, także taki, który imituje mosiądz, chrom, cynę, aluminium, złoto bądź miedź. Żyrandole takie sprawdzą się w każdym reprezentacyjnym wnętrzu w domu.

Żyrandol do sypialni

Sypialnia obok salonu to wnętrze, które także zasługuje na przemyślane i efektowene oświetlenie – pod względem funkcjonalnym jak i dekoracyjnym. Oferta SIGMY to także żyrandole do sypialni dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i z ilością punktów świetlnych jaka najbardziej odpowiada nam w danym wnętrzu ze względu na natężenie światła. Wybór odpowiedniego, klimatycznego i intymnego oświetlenia do sypialni to ważna kwestia, by we wnętrzu tym móc się odprężyć, zrelaksować, a jednocześnie, by było estetyczne i takie „nasze”. Zarówno w salonie jak i w sypialni uzupełnieniem oświetlenia sufitowego jakim są żyrandole mogą być reflektory lub spoty, które pozwolą dogodnie doświetlić daną przestrzeń i zdecydowanie ją uatrakcyjnić.