Ramka poczwórna Białe Szkło 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE
  • na zamówienie
  • Ramka poczwórna Białe Szkło 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE

Ramka poczwórna Białe Szkło 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE

0,00 zł
Brutto

Ramka poczwórna Białe Szkło 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE

(R-4RG/31)

Ilość
na zamówienie

Ramka poczwórna Białe Szkło 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE 

 (R-4RG/31)

Opis

Ramki do serii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki białe szkło 6mm dostępne są w wersji od pojedynczej do poczwórnej.

Sonata Glass - piękne, grube szkło będzie niezwykłą ozdobą każdego domu. Podkreśli wyrafinowany i nowoczesny wystrój pomieszczeń. To ramki dla osób ceniących najwyższą jakość. Są wykonane w całości z wysokiej jakości, grubego szkła.

Ramki przeznaczone są tylko do montażu z produktami IP20.

Uwaga

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

O serii

Kolekcja Sonata firmy Ospel obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny, odpowiadający najwyższym standardom technologicznym. Produkty te doskonale wpisują się w kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Modułowa seria bazuje na prostym oraz zdecydowanym wyglądzie. Osprzęt z serii Sonata jest zróżnicowany pod względem użyteczności. Można go zastosować w wielu pomieszczeniach biurowych i domowych, m.in. salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. Produkty z serii Sonata są produkowane w Polsce.

Dla wielbicieli klasyki oferowane są produkty o stonowanych barwach, a dla miłośników modernizmu – łączniki w wersjach metalizowanych. Z uwagi na to, że w kolekcji można znaleźć wielokrotne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna lub kamienia, zwiększają się możliwości aranżacyjne. To podnosi prestiż całej kolekcji, obejmującej łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda teleinformacyjne, gniazda głośnikowe, ściemniacze, regulatory temperatury oraz łączniki hotelowe.

Ospel Sonata

Ospel Sonata

Dane techniczne

Kod producenta: R-4RG/31
EAN: 5907577451011
Seria: Sonata
Kolor: Białe szkło
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Szkło
Krotność: 4x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 297 mm
Wysokość: 84 mm

R-4RG/31

Opis

SERIA
Sonata Prestige
Kolor
Biały
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
szkło

Specyficzne kody

EAN13
5907577451011