Ramka potrójna Białe Szkło 4mm OSPEL SONATA PRESTIGE
  • -5%
  • Ramka potrójna Białe Szkło 4mm OSPEL SONATA PRESTIGE

Ramka potrójna Białe Szkło 4mm OSPEL SONATA PRESTIGE

176,35 zł
185,63 zł
Brutto

Ramka potrójna Białe Szkło 4mm OSPEL SONATA PRESTIGE

(R-3RGC/31/00)

Ilość
Dostępny

Ramka potrójna Białe Szkło 4mm OSPEL SONATA PRESTIGE

 (R-3RGC/31/00)

Opis

Ramki do serii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki białe szkło 4mm dostępne są w wersji od pojedynczej do poczwórnej.

Ramki z serii Sonata Light odznaczają się niezwykłą delikatnością i lekkością. To idealny wybór dla osób ceniących minimalizm i elegancję. Niezwykłe połączenie szkła z tworzywem nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i wdzięku.

Ramki przeznaczone są tylko do montażu z produktami IP20.

Uwaga

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

seria sonata

O serii

Kolekcja Sonata firmy Ospel obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny, odpowiadający najwyższym standardom technologicznym. Produkty te doskonale wpisują się w kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Modułowa seria bazuje na prostym oraz zdecydowanym wyglądzie. Osprzęt z serii Sonata jest zróżnicowany pod względem użyteczności. Można go zastosować w wielu pomieszczeniach biurowych i domowych, m.in. salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. Produkty z serii Sonata są produkowane w Polsce.

Dla wielbicieli klasyki oferowane są produkty o stonowanych barwach, a dla miłośników modernizmu – łączniki w wersjach metalizowanych. Z uwagi na to, że w kolekcji można znaleźć wielokrotne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna lub kamienia, zwiększają się możliwości aranżacyjne. To podnosi prestiż całej kolekcji, obejmującej łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda teleinformacyjne, gniazda głośnikowe, ściemniacze, regulatory temperatury oraz łączniki hotelowe.

Ospel Sonata

Ospel Sonata

Dane techniczne

Kod producenta: R-3RGC/31/00
EAN: 5907577450946
Seria: Sonata
Kolor: Białe szkło
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Szkło
Krotność: 3x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 234 mm
Wysokość: 92 mm

05452
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Sonata Prestige
Kolor
Biały
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
szkło

Specyficzne kody

EAN13
5907577450946