Ramka podwójna Drewno OSPEL SONATA PRESTIGE
  • -5%
  • Ramka podwójna Drewno OSPEL SONATA PRESTIGE

Ramka podwójna Drewno OSPEL SONATA PRESTIGE

169,64 zł
178,57 zł
Brutto

Ramka podwójna Drewno OSPEL SONATA PRESTIGE

(R-2RW/34)

Ilość
Dostępny

Ramka podwójna Drewno OSPEL SONATA PRESTIGE

 (R-2RW/34)
Opis

Ramki do serii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki Drewno dostępne są w wersji od pojedynczej do poczwórnej.

Sonata Prestige - Ramki łączące w sobie minimalizm i szlachetność materiałów, idealnie komponujące się z produktami w każdym kolorze. To ramki dla osób ceniących najwyższą jakość.

Ramki przeznaczone są tylko do montażu z produktami IP20.

Uwaga

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

seria sonata


O serii

Kolekcja Sonata firmy Ospel obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny, odpowiadający najwyższym standardom technologicznym. Produkty te doskonale wpisują się w kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Modułowa seria bazuje na prostym oraz zdecydowanym wyglądzie. Osprzęt z serii Sonata jest zróżnicowany pod względem użyteczności. Można go zastosować w wielu pomieszczeniach biurowych i domowych, m.in. salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. Produkty z serii Sonata są produkowane w Polsce.

Dla wielbicieli klasyki oferowane są produkty o stonowanych barwach, a dla miłośników modernizmu – łączniki w wersjach metalizowanych. Z uwagi na to, że w kolekcji można znaleźć wielokrotne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna lub kamienia, zwiększają się możliwości aranżacyjne. To podnosi prestiż całej kolekcji, obejmującej łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda teleinformacyjne, gniazda głośnikowe, ściemniacze, regulatory temperatury oraz łączniki hotelowe.

Ospel Sonata

Ospel Sonata

Dane techniczne

Kod producenta: R-2RW/34
EAN: 5907577447007
Seria: Sonata
Kolor: Drewno
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Drewno
Krotność: 2x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 155 mm
Wysokość: 84 mm


05425
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Sonata Prestige
Kolor
Drewno
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
Drewno

Specyficzne kody

EAN13
5907577447007