Ramka pojedyncza Aluminium 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE
  • Ramka pojedyncza Aluminium 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE

Ramka pojedyncza Aluminium 6mm OSPEL SONATA PRESTIGE

116,20 zł
Brutto

Ramka pojedyncza Aluminium 6mm SONATA PRESTIGE

(R-1RA/35)

Ilość
Dostępny

Ramka pojedyncza Aluminium 6mm SONATA PRESTIGE

 (R-1RA/35)

Opis

Ramki do serii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki Aluminium 6mm dostępne są w wersji od pojedynczej do poczwórnej.

Sonata Prestige - Ramki łączące w sobie minimalizm i szlachetność materiałów, idealnie komponujące się z produktami w każdym kolorze. To ramki dla osób ceniących najwyższą jakość.

Ramki przeznaczone są tylko do montażu z produktami IP20.

Uwaga

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

seria sonata

O serii

Kolekcja Sonata firmy Ospel obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny, odpowiadający najwyższym standardom technologicznym. Produkty te doskonale wpisują się w kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Modułowa seria bazuje na prostym oraz zdecydowanym wyglądzie. Osprzęt z serii Sonata jest zróżnicowany pod względem użyteczności. Można go zastosować w wielu pomieszczeniach biurowych i domowych, m.in. salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. Produkty z serii Sonata są produkowane w Polsce.

Dla wielbicieli klasyki oferowane są produkty o stonowanych barwach, a dla miłośników modernizmu – łączniki w wersjach metalizowanych. Z uwagi na to, że w kolekcji można znaleźć wielokrotne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna lub kamienia, zwiększają się możliwości aranżacyjne. To podnosi prestiż całej kolekcji, obejmującej łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda teleinformacyjne, gniazda głośnikowe, ściemniacze, regulatory temperatury oraz łączniki hotelowe.

Ospel Sonata

Ospel Sonata

Dane techniczne

Kod producenta: R-1RA/35
EAN: 5907577447021
Seria: Sonata
Kolor: Aluminium
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Aluminium 6mm
Krotność: 1x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 84 mm
Wysokość: 84 mm

05387
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Sonata Prestige
Kolor
Aluminium
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
Aluminium

Specyficzne kody

ean13
5907577447021