Ramka pojedyncza Kamień OSPEL SONATA PRESTIGE
  • -5%
  • Ramka pojedyncza Kamień OSPEL SONATA PRESTIGE

Ramka pojedyncza Kamień OSPEL SONATA PRESTIGE

144,39 zł
151,99 zł
Brutto

Ramka pojedyncza Kamień OSPEL SONATA PRESTIGE

(R-1RK/36)

Ilość
Dostępny

Ramka pojedyncza Kamień OSPEL SONATA PRESTIGE

 (R-1RK/36)

Opis

Ramki do serii Sonata są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki Kamień dostępne są w wersji od pojedynczej do poczwórnej.

Połączenie ciekawego materiału z prostym kształtem daje niepowtarzalne zestawienie, będące unikalną ozdobą każdego wnętrza. Ramka wykonana z naturalnego kamienia stanowi doskonały akcent na ścianie.

Charakterystyczną cechą tego kamienia zwanego Forest Brown jest brązowa tekstura tła oraz czerwono-brązowe żyły. Elementy wykonane z tego materiału są bardzo trwałe, a w szczególności oporne na działanie tłuszczy i wody. Kamień, który wykorzystujemy do wykonania ramek, ma szerokie zastosowanie, jako wykończenie: łazienek, kuchni, kominków itp.

UWAGA! Produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Każda ramka jest wykonana z naturalnego kamienia, z tego względu każda ma inny wzór.

Sonata Prestige - Ramki łączące w sobie minimalizm i szlachetność materiałów, idealnie komponujące się z produktami w każdym kolorze. To ramki dla osób ceniących najwyższą jakość.

Ramki przeznaczone są tylko do montażu z produktami IP20.

Uwaga

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

seria sonata

O serii

Kolekcja Sonata firmy Ospel obejmuje osprzęt elektroinstalacyjny, odpowiadający najwyższym standardom technologicznym. Produkty te doskonale wpisują się w kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Modułowa seria bazuje na prostym oraz zdecydowanym wyglądzie. Osprzęt z serii Sonata jest zróżnicowany pod względem użyteczności. Można go zastosować w wielu pomieszczeniach biurowych i domowych, m.in. salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. Produkty z serii Sonata są produkowane w Polsce.

Dla wielbicieli klasyki oferowane są produkty o stonowanych barwach, a dla miłośników modernizmu – łączniki w wersjach metalizowanych. Z uwagi na to, że w kolekcji można znaleźć wielokrotne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna lub kamienia, zwiększają się możliwości aranżacyjne. To podnosi prestiż całej kolekcji, obejmującej łączniki, gniazda wtyczkowe, gniazda teleinformacyjne, gniazda głośnikowe, ściemniacze, regulatory temperatury oraz łączniki hotelowe.

Ospel Sonata

Ospel Sonata

Dane techniczne

Kod producenta: R-1RK/36
EAN: 5907577447052
Seria: Sonata
Kolor: Kamień
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Kamień
Krotność: 1x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 84 mm
Wysokość: 84 mm

05385
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Sonata Prestige
Kolor
Kamień
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
Kamień

Specyficzne kody

EAN13
5907577447052