Ramka poczwórna Prestige Białe Szkło OSPEL ARIA
  • -5%
  • Ramka poczwórna Prestige Białe Szkło OSPEL ARIA

Ramka poczwórna Prestige Białe Szkło OSPEL ARIA

222,46 zł
234,17 zł
Brutto

Ramka poczwórna Prestige Białe Szkło OSPEL ARIA

(R-4UGC/31/00)

Ilość
Dostępny

Ramka poczwórna Prestige Białe Szkło OSPEL ARIA

                                         (R-4UGC/31/00)

Opis

Ramka została wykonana z białego szkła o grubości 4 mm. Roztacza wokół siebie aurę elegancji i schludności ze względu na zastosowane materiały, a także nowoczesny design. Ramki Prestige to propozycja dla osób wymagających, przykładających uwagę do każdego detalu we wnętrzu. Klasyczny design pozwala zastosować tę ramkę w każdym niemal wnętrzu – świetnie wpisze się w aranżacje nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, a także eleganckie.

Ramkę można zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, więc nic nie ogranicza jej użyteczności. Ramka jest kompatybilna ze wszystkimi elementami z serii Aria.

Uwaga

Do montażu z gniazdami podwójnymi należy użyć specjalnie oznaczonych gniazd podwójnych: GP-2URAZ, GP-2URAZP.

Nie stosować w połączeniu z puszkami natynkowymi.

O serii

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Seria Aria czerpie z estetyki nawiązującej do ponadczasowych rozwiązań projektowych z nutą nowoczesności. Łączniki z tej linii są schludne, proporcjonalne i designerskie. Można je niejako spersonalizować poprzez dodanie ramki ozdobnej, a także nadać im oryginalnego wyglądu w ramach estetycznego podświetlenia LED lub LTS. Do wyboru są zróżnicowane barwy, dzięki którym każdy może cieszyć się unikalnym akcentem dekoracyjno-użytkowym we własnym mieszkaniu.

Ospel Aria Aranżacja

Ospel Aria Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: R-4UGC/31/00
EAN: 5906729004693
Seria: Aria
Kolor: Białe szkło
Gwarancja: 7 lat
Materiał: Szkło
Krotność: 4x
Kierunek montażu: Uniwersalny
Szerokość: 297 mm
Wysokość: 84 mm
Głębokość: 7 mm mm

05273
100 Przedmioty

Opis

SERIA
Aria Prestige
Kolor
Biały
Klasa szczelności
IP20
GWARANCJA
7 lat
Materiał
szkło

Specyficzne kody

EAN13
5906729004693